Movies
Ratings
972
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5
Blue JayRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0- FreshRated ★ 3.0
- PushupRated ★ 3.5
AdriftRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Journey to ItalyRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0- MastRated ★ 3.0