Movies
Ratings
160
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
StalingradRated ★ 4.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0- ApostleRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0