Movies
Ratings
15
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0