Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0