Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart.Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.5