Titles you rated
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 1.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0