Titles you rated
PushRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0