Series
Ratings
89
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0