Movies
Ratings
238
The Electric StateRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 1.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5