Movies
Ratings
48
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0