Titles you rated
The Grand HeistRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 1.0
Die Hard 2Rated ★ 1.0