Series
Ratings
11
Bridal MaskRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0