Movies
Ratings
534
Shutter IslandRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
ManhunterRated ★ 2.5
Public EnemiesRated ★ 1.0
ViceRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
SpawnRated ★ 1.0
DreddRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd DimensionRated ★ 2.5
The AssignmentRated ★ 3.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 2.5