Movies
Ratings
99
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The RookieRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 1.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0