Movies
Ratings
53
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0