Movies
Ratings
660
TranscendenceRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
42Rated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0