Titles you rated
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5- トリハダRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0