Series
Ratings
214
My First First Love Season 2Rated ★ 3.0
My First First LoveRated ★ 4.0- Stand up!!Rated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0- Unfair the special Code BreakingRated ★ 3.0
UnfairRated ★ 5.0- H2 너와 있던 날들Rated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 4.5
Love in Your BosomRated ★ 3.5
Soundtrack #1Rated ★ 5.0
Code Blue Season 2Rated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Manhattan Love StoryRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0