Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
HeroRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0