Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5