Movies
Ratings
656
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 2.0
The Bride!Rated ★ 3.0
11:14Rated ★ 3.0
MercyRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5