Series
Ratings
194
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.0
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0