Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0