Movies
Ratings
358
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Time to Be StrongRated ★ 3.0
Below the CloudsRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Palm SpringsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0