Titles you rated
TriggerRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 2.5
Evil GeniusRated ★ 2.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Worst Ex EverRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Brothers SunRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0- Crime Scene Berlin: Nightlife KillerRated ★ 2.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5- Worst Roommate Ever Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Love LifeRated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0