Movies
Ratings
87
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5