Series
Ratings
109
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 2.5
QuartetRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 2.5
The Expert of Changing JobsRated ★ 4.0
Pension MetsaRated ★ 3.5
1122 Ii FufuRated ★ 3.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0
Hatsukoi, ZarariRated ★ 3.0
0.5 no OtokoRated ★ 5.0
On a Starry NightRated ★ 3.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.0
AsuraRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 3.0