Titles you rated
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Love StoryRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
For Love of the GameRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0