Movies
Ratings
104
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
FallRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
OnwardRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Spies in DisguiseRated ★ 3.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.5
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.0