Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
TwinstersRated ★ 4.5
The Teacher's DiaryRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
TangerinesRated ★ 4.5
AnesthesiaRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Long Way HomeRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0