Titles you rated
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
- KashaRated ★ 4.0
Snowy RoadRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5