Movies
Ratings
294
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
FridaRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0