Movies
Ratings
178
AnnabelleRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0