Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The MistRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0