Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0