Movies
Ratings
157
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0