Movies
Ratings
596
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
Happy EndRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 5.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5