Series
Ratings
19
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mr. TrotRated ★ 0.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0- M&MRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0