Titles you rated
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0