Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 3.0