Titles you rated
NomadlandRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.0
I Care a LotRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0- One WinRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Nature of LoveRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 1.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0