Series
Ratings
13- The FrogRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
La Dolce VitaRated ★ 5.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.0
Skam France Season 2Rated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0