Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5