Titles you rated
CarolRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
The SpiesRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5