Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0