Titles you rated
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
See You After SchoolRated ★ 2.5
Horrible BossesRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5