Movies
Ratings
30
The Lego MovieRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0