Movies
Ratings
155
The Boy from IpanemaRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0