Titles you rated
CallRated ★ 1.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.5
Lady BirdRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0