Titles you rated
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
AbductionRated ★ 1.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0- WishRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 1.0